KUR TEVI AIZVEDĪS NATURE GIFT?

Vai tu esi bijis īstā, neskartā ziemeļu mežā? Kur daži koki stāv jau gadu simtiem un purvos aug, dzimst, top dzīvība jau gadu tūkstošiem? Tur, kur aizvien vēl staigā lāči, lapsas un gaudo vilki? Kur mitinās zalkši un starp sūnām dīgst īstas, dižas, zemes spēku piesūkušās dzērvenes?

Vai esi stāvējis ar cilvēka gara spēku iekoptā dārzā dziļi ziemeļzemes laukos, kur zumz bites un dzied reti, vēl no pilsētas paglābušies putni?

Stāvējis lauka vidū, pie simtgadīga ozola, ko var tikai apskaut – bet ne apķert – tik dižs tas ir? Ja nē, ir pienācis laiks. Doties pie zemes, pie sevis. Atgūt spēkus, atnākt atpakaļ pie pamatvērtībām, pie sevis paša un dabas.

Tieši tur ved Nature Gift – pie spēka. Atgriešanās biļete pie dabas ir mūsu turziņas un sīrupu kausi ar īstām, dzīvību glabājošām dižbrūklenēm, rabarberiem, cidonijām, ķirbjiem un citiem dabas brīnumiem.
KAS IR NATURE GIFT?

Mēs pasniedzam dzīvus, enerģētiski bagātus produktus, kas iedvesmo un spēcina ķermeni un garu – dabīgus, dziļi veselīgus sīrupus, sulas un sukādes. Šīs spēcinošās ēdamlietas ir mūsu aizraušanās. Mēs redzam, kā cilvēki no mūsu spēklietām atgūst savu veselību, kļūst vēl spēcīgāki, radošāki. Un tas mūs patiesi iedvesmo.

Katrs Nature Gift produkts viedots ar tik spēcīgu domu, iegūts tik zaļā vietā, gatavots ar tādu pievienoto vērtību, ka cilvēka ķermenis un gars nekļūdīgi to atpazīst kā spēka avotu.

Savas spēklietas mēs ražojam pēc unikālas, pašu izstrādātas tehnoloģijas, kas aizvien pilnveidota un pārbaudīta teju 15 gadu garumā ar šo lietu apsēsta zinātnieka virsvadībā. Visas izejvielas iegūtas Ziemeļu zemē Latvijā – vietā, kur ir četri gada laiki un tas liek ogām un augiem uzņemt saules enerģiju un spēku dubultā apjomā. Tieši tāpēc no šejienes nākošie produkti smaržo pavisam īpaši un paveic to, ko spēj tikai izturīgs ziemeļu augs. Mūsu dižbrūklenes augušas neskartos, bagātīgos kūdras purvos – Nature Gift ir viens no rūpīgākajiem dižbrūkleņu audzētājiem Latvijā. Arī viss pārējais audzis un lolots zaļos, sulīgos laukos, vadoties pēc ilgtspējīgām lauksaimniecības metodēm.
KUR SLĒPJAS MŪSU SPĒKS?

Nature Gift zinātnieku radītā tehnoloģija ir vieda un īpaša, jo ļauj žāvētajiem augļiem un sīrupiem saglabāt visas tik vērtīgās uzturvielas, vitamīnus un iegūto zemes spēku. Tehnoloģija balstīta uz tā dēvēto osmozes procesu, kas ļauj cukurus (saharozi) pārstrādāt augļu cukuros – fruktozē un glikozē. Ikviena lieta pie mums top pilnīgi dabīgi – mēs nepievienojam konservantus un garšas pastiprinātājus. Lai saglabātu dabīgās garšas un vērtīgās uzturvielas, izmantojam īpaši saudzīgu pasterizācijas metodi.

Nature Gift sukāžu žāvēšana notiek divos etapos, kas kopā aizņem četrpadsmit dienas.

Tehnoloģijas pamatā ir zema temperatūra, lēni un dabīgi procesi, kuru skābju un fermentu sastāvs praktiski 100% sadala saharozi un pārvērš to glikozē un fruktozē. Tas palīdz saglabāt žāvētos produktos antioksidācijas vielas

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.